Can Uzun, oyundan çıktıktan sonra gözyaşlarını tutamadı

Can Uzun oyundan ciktiktan sonra gozyaslarini tutamadi

Can Uzun, oyundan çıktıktan sonra gözyaşlarını tutamadı

Padeborn’a 2-0 yenilen Nürnberg’de forma giyen milli futbolcu Can Uzun, yaşadığı şanssızlık sonrası oyundan alındıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı.

Can Uzun, oyundan çıktıktan sonra gözyaşlarını tutamadı

ensonhaber.com

Almanya Bundesliga 2 ekibi Nürnberg’de forma giyen Can Yılmaz Uzun, Paderborn karşılaşmasında istediğini bulamadı. Can Uzun’un formasını giydiği Nürnberg, karşılaşmadan 2-0 yenik ayrıldı.

Can Uzunlu Nürnberg, karşılaşmada 1-0 yenik durumda iken Paderborn karşısında penaltı vuruşu kazandı. Penaltı vuruşunda topun başına geçen Can Uzun, kaleciden dönen topu ağlara gönderse de penaltı vuruşu sırasında iki kez topa dokunduğu için ağlara giden top gol geçerliliği kazanmadı.

Can Uzun, kaçırdığı penaltı sonrası takımı ikinci golü yemesiyle moralman çöktü. Bu duruma kayıtsız kalamayan Nürnberg takımı teknik direktörü Cristian Fiel, genç yıldızı 68. dakikada kenara aldı. Can Uzun, saha kenarına geldiği anla birlikte gözyaşlarına hakim olamadı ve uzun süre üzüntü yaşadı.

Can Uzun, Paderborn maçında oyundan alındıktan sonra gözyaşlarına hakim olamadı

1713591472 60 Can Uzun oyundan ciktiktan sonra gozyaslarini tutamadi1713591472 163 Can Uzun oyundan ciktiktan sonra gozyaslarini tutamadi1713591472 721 Can Uzun oyundan ciktiktan sonra gozyaslarini tutamadi

(Görüntüler TivibuSpor’dan alınmıştır.)